poniedziałek, 14 grudnia 2015

Dzień 15 - Shake it up

Witam serdeczniee! :)
Właśnie skończyłam ozdabiać świąteczne pierniczki, więc pomyślałam, że zrobię dla was TAG związany oczywiście z tym przepięknym okresem. Zapraszam! x

Wolisz w święta chodzić w piżamie, czy elegancko się ubrać?
Wolę elegancko się ubrać. Jest to jednak dość ważne święto, goście, trochę pracy, więc wątpię czy tak wiele ludzi chodzi w piżamach. Osobiście nie lubię stroić się nie wiadomo jak, ale ten jeden raz w roku jakaś sukienka nie zaszkodzi!


Czy prezenty otwierasz rano czy wieczorem w Wigilię?
Z całą rodziną otwieramy zawsze wszystkie prezenty po kolacji, wieczorem. Jest wtedy jakaś taka fajna atmosfera...coś magicznego! :)


Ulubiona świąteczna potrawa?

Nie przepadam jakoś za świątecznym jedzeniem, ze względu na to, że większość to ryby, których nie znoszę. Ale jeśli mam już wybrać to chyba pierniczki...pyszności! :)


Co jest najważniejsze w świętach?
Lubię w świętach to, że w ten czas wszyscy są szczęśliwi. Dajesz komuś prezent i widzisz jego uśmiech...bezcenne! Fajne jest też to, że zapominamy chociaż na tę chwilkę o złych wspomnieniach jakie kiedyś nas dręczyły.

10 komentarzy:

 1. Nie znoszę pierników ;P
  A w Wigilię nie ubieram się ani w piżamę ani w sukienkę - po prostu wkładam coś ładnego, schludnego, ale codziennego - święta spędzam tylko w gronie najbliższej rodziny - brata i rodziców, nie mamy żadnych gości.
  Świetny tag. Pozdrawiam serdecznie :D
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak można nie lubić pierniczków?! Jakbyś spróbowała moje to na pewno być polubiła ;) Pozdrawiam♥

   Usuń
 2. Ja uwielbiam zupę grzybową i kapustę z grochem <3 Czekam na to caaaały rok! A na Wigilię ubieram zazwyczaj jakąś sukienkę, choć kolację jem tylko w towarzystwie rodziców i babci :) A ta sówka w nagłówku - skradła moje serduszko! :)

  Buziak! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierniczki ♥ Kto ich nie kocha?
  Święta są magiczne, ale ... mam wrażenie, że z każdym rokiem tracą trochę tego uroku, a to mnie przeraża :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny TAG i równie świetne odpowiedzi :D Uwielbiam Boże Narodzenie i to, jaka świetna atmosfera wtedy panuje. Nie dość, że mogę spędzić czas z osobami, które kocham, to jeszcze mam mnóstwo czasu na czytanie (chociaż oczywiście, nie to jest wtedy najważniejsze) :P

  Pozdrawiam :D
  http://mybooktown.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierniczki <3 Ale jak można zapomnieć o pierogach? Są najważniejsze! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierniczki♥ Świetny tag! Pozdrawiam :*
  k-a-k-blogrecenzencki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja w Święta najbardziej kocham słodycze <3 Może niekoniecznie pierniki, bo ich się u mnie nie robi, ale są inne potrawy, które wręcz uwielbiam :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Też średnio przepadam za Wigilijnym menu - żółwik :D Ani ryby, ani maku, ani rodzynek.. zostaje mi chleb i barszczyk :D

  LimoBooks :)

  OdpowiedzUsuń