sobota, 31 grudnia 2016

TBR na 2017Już za kilka godzin powitamy rok 2017! Z tej okazji życzę wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości, duużooo książek na swoim koncie, powodzenia w dalszym blogowaniu i spełnienia wszystkich marzeń! 

Znalezione obrazy dla zapytania fireworks gif
A tymczasem zapraszam was na TBR! Na pewno nie zdołam przeczytać wszystkich tych książek, ponieważ jestem słaba w spełnianiu własnych postanowień, ale będę zadowolona, jeżeli uda mi się przeczytać chociaż kilka z nich! 


  Oto moje plany na 2017 rok! Niektórym może się to wydawać dość mało, ale mogę sobie dać rękę uciąć, że na pewno zapomniałam o połowie książek , które jakoś mnie zaciekawiły! Mam wielką nadzieję, że w nadchodzących roku dam sobie radę z czytaniem i jakoś nadgonię swoje zaległości :)

A wy macie jakieś plany, czy wolicie iść na tzw. spontana?

 

10 komentarzy:

 1. Kilka naszych planów się przecina; ja też mam zamiar przeczytać Małe życie (choć pewnie raczej nastąpi to w czasie ferii) oraz Portret Doriana Greya. Jak widać planów mam kilka, ale i tak większość książek to tze. spontan. Pozdrawiam, Wielopasja

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam tajemny ogień!
  Ja idę na spontana. Nie wiem, co będę czytać ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę ci, aby udało ci się przeczytać wszystkie książki, ale doskonale rozumiem, że nie da rady wytrwać w postanowieniach z własnego doświadczenia :) Ja mam w sumie książki, które muszę przeczytać w tym roku, ale większość i tak będzie na spontanie, więc nie wypisuję ich nigdzie :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♥
  SZELEST STRON

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zawsze nagle dowiaduję się co będę czytać :D Gdybym planowała, to znając życie i tak nic by z tego nie wyszło :D
  Pozdrawiam! Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam swoją listę także, więc mam nadzieję, że w jakiejś części uda mi się też przeczytać z niej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też mam w panie sięgnąć po "Dwór mgieł i furii" oraz "Inwazję na Tearling", bo pierwszy tom był świetny :)
  Powodzenia!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jestem właśnie w trakcie przygotowywania takiej listy i zaległe tomy Wiedźmina oraz Porwana Pieśniarka na pewno się tam znajdą. Za to Klątwy Tygrysa nie polecam - jak dla mnie bardzo przeciętna powieść.

  OdpowiedzUsuń
 8. Rok temu zrobiłem sobie takie zestawienie, jednak przeczytałem zaledwie kilka książek z tej listy. Jeszcze nie wiem, czy i tym razem je zrobię, jednak tobie życzę, by udało ci się sięgnąć po jak najwięcej wybranych tytułów :)
  My BookTown

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczęścia w nowym roku! Oby wszystkie te cele zostały zrealizowane :)
  Serdecznie polecam "Tajemny ogień" i "Tajemne miasto"! :)

  OdpowiedzUsuń