niedziela, 23 września 2018

Dobra organizacja w szkole, czyli "Szkolnik superdziewczyny"!

Dobra organizacja to podstawa w każdej dziedzinie życia. Nawet najlepszemu zdarzy się zapomnieć o ważnym sprawdzianie, zadaniu domowym czy konkursie, dlatego warto mieć przy sobie coś, co przypomni nam o tak ważnych sprawach. "Szkolnik superdziewczyny" to bardzo fajna opcja nie tylko dla zapominalskich, ale także dla tych, którzy pragną być nieco lepiej zorganizowani w codziennych działaniach.
"Szkolnik superdziewczyny" to niezwykle atrakcyjny, ale także szczegółowy planer. Znajdziemy w nim nie tylko klasyczny kalendarz, ale ciekawostki na temat znanych kobiet, które mogą zostać naszą inspiracją, karty poświęcone jedynie zadaniom domowym czy naszym pasjom jakie chcemy rozwijać. Planer ten nie tylko pozwala nam na organizację codziennych obowiązków w szkole i domu, ale także zapewnia dużą dawkę zabawy przy użyciu własnej kreatywności.
"Szkolnik superdziewczyny" to naprawdę ciekawa propozycja dla osób, które chcą być nieco lepiej zorganizowane. Jego atrakcyjna i bardzo oryginalna forma na pewno zachęci nawet największych leniuchów do wzięcia się do pracy w nowym roku szkolnym, do rozwijania zainteresowań i nieprzegapiania ważnych dat! Osobiście jestem zachwycona tego typu planerem, mimo że jest on skierowany do nieco młodszych osób, dlatego mogę go polecić dosłownie każdemu i w każdym wieku!
Co powiecie na taką formę organizacji obowiązków? Lubicie mieć wszystko dokładnie poukładane, czy wolicie raczej iść na tzw. żywioł? :)

3 komentarze:

 1. Uwielbiam planery! Chociaż szybko się poddaję w planowaniu, nadal zachwycam się pięknem niektórych. Ten jest cudny <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś nigdy nie umiem korzystać z planerów, więc je sobie odpuszczam :)

  Pozdrawiam,
  Lady Spark
  [kreatywna-alternatywa]

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla uczniów to ciekawa propozycja :)

  OdpowiedzUsuń